Hakkımızda

Pembe Yaka, genel sağlık, cilt sağlığı, hamilelik, bebek ve çocuk sağlığı, diyet ve zayıflama gibi çeşitli kategorilerde doğru ve kapsamlı bilgiler içeren bir blog sitesidir. Benzerlerinden farklı olma hedefiyle yola çıkan Pembe Yaka, ‘Her şey kadınlar için.’ Sloganınıyla hareket etmekte ve kadınların internet üzerinde ilk başvurduğu adreslerden biri olmayı hedeflemektedir. 

Adet dönemi, cinsel ilişki, hamilelik, emzirme gibi en hassas konuları yalın, akıcı ve detaylı bir şekilde ele alan Pembe Yaka, güvenilir ve özgün içerikleriyle her zaman güncelliğini korumakta, kadınların merak ettiği ne varsa tüm yönleriyle açıklığa kavuşturmayı amaçlamaktadır. 

Kadınların Dünyasına Açılan Pencere 

Dürüstlük ve kalite esaslarına bağlı kalarak yer verdiği zengin içeriklerle kadınların dünyasına açılan pencere olmak üzere yola çıkan Pembe Yaka, kadınların günlük hayatta karşılaşabileceği muhtemel sorunlara pratik çözümler sunmakta; onlara salt bilgi vermekle kalmayıp, bu bilgileri hayatlarına yansıtırken nelere riayet etmeleri gerektiği noktasında da aydınlatmaktadır. 

Sizin İçin, Size Dair Her Şey 

Pembe Yaka, jinekolojik hastalıklardan gebelik ve emzirme dönemine; kilo alma, zayıflama ve egzersizden cilt bakımının püf noktalarına kadar kadınları ilgilendiren her şeye değinmeyi ilke edinmiştir. Bu çerçevede içeriklerine her gün yenilerini eklemekte, kadınlara hitap eden web sitelerinin en iyisi olabilmek için emin adımlarla ilerlemektedir. 

Pembe Yaka, sadece gebelik hususunda değil; menstrüasyon, menopoz, gebelik planlaması, doğum sonrası gibi dönemlerde de kadınların yaşayabileceği durumlara ayrıntılı bir biçimde temas etmekte, akla gelebilecek tüm sorulara önceden cevap vermektedir. 

Bütün Kızlar Toplansın, Tek Bir Noktada 

Pembe Yaka’ya göre kadınlık yalnızca bir cinsiyet meselesinden ibaret değildir. Kadın, bir eş/sevgili, bir anne/anne adayı olmasının yanı sıra sahip olduğu ilgi alanları, kişisel tercihleri ve zevkleri ile herkesten ayrı bir bireydir. Bunun bilincinde olan Pembe Yaka, her kadın kendi yaşam tarzına ve kendi ihtiyaçlarına uygun içerikleri bulabilsin diye muhtevasını oldukça geniş tutmaktadır. 

Moda-stil, giyim ve aksesuar, estetik, yemek, yaşam, dekorasyon gibi pek çok alanda da birbirinden renkli içerikler yayınlayacak olan Pembe Yaka, kadınların web’deki en muteber bilgi kaynaklarından biri olmayı gâye edinmiştir. 

Misyonumuz 

  • Doğruluk 
  • Güvenilirlik 
  • İçerikte geniş kapsam, kalite, anlaşılabilirlik ve samimiyet kriterlerine özen göstermek 

Vizyonumuz 

Kadınların hayatlarını kolaylaştırmak, onların aradıkları tüm bilgilere tek bir yerden ulaşmalarını sağlamak ve yalnızca kadınlara özel, ‘kadınların sitesi’ olabilmek. 

 

Başa dön tuşu
Kapalı